הנאה בארצנו

 מגיע יום שבו אנחנו מרגישים את אותות הזמן. זה לא חייב להיות בגיל 60 או 70, זה יכול לקרות כבר בגיל 30. הגוף משתנה – השרירים כבר אינם כתמול שלשום, חילוף החומרים נכנס לקצב אחר, ולאט לאט אתם מרגישים שאבדה לכם חיוניות הנעורים שהייתה בעבר. זה לא אומר, חלילה וחס, שאתם לא נראים טוב, וייתכן שעין חיצונית לא תבחין בכך, אבל אתם מרגישים בשינוי וזה מה שחשוב. אתם רוצים לשנות. מה אפשר לעשות?

1.      להתחיל להזיז את הגוף. פעילות גופנית היא אחד הדברים היחידים שעובדים תמיד, וכמעט לכל אחד. היא עוזרת בשמירה על משקל הגוף ובשיפור מצב הרוח. האנדורפינים שמשתחררים בזמן הפעילות הגופנית משפיעים בצורה דרמטית על האופן שבו אנו חשים. לא אחת, כאשר אנו בדיכאון קל, יציאה לריצה קצרה בפארק יכולה לעשות טוב יותר מכל מנת פרוזאק. אפשר להחליט שיוצאים על בסיס יומיומי לריצה או צעידה, להתחיל לתרגל יוגה או פילאטיס או להירשם למכון כושר. חוות דעת על המורים השונים ליוגה, לפילאטיס ועל מכוני הכושר השונים תמצאו באתר רמקול, המרכז חוות דעת של גולשים ברשת על מגוון רחב של בתי עסק.

2.      שינויים בהרגלי התזונה. גם אם אין לכם קילוגרמים עודפים, ידוע כי לשינויים בתזונה השפעה ניכרת על מצב הרוח הכללי שלנו. השפעת אומגה 3, למשל, כנוגדת דיכאון וחרדה, הוכחה במחקרים רבים. אבל הפתרון אינו רק בתוספי מזון, כי אם גם בהרגלים שלכם. אם אתם מורגלים בארוחות מהירות שכוללות קורנפלקס עם חלב במקרה הטוב, השתדלו לאכול מסודר יותר ולתת לארוחות את המקום והזמן המגיע להם. אם אתם בדרך כלל קונים את האכל שלכם בצ'יפסייה הקרובה למקום עבודתכם עשו לעצמכם טובה והשתדלו להתחיל לבשל לעצמכם את האוכל שלכם. זה כיף וזה בטוח בריא יותר.

3.      טיול. קחו הפסקה מהעבודה לכמה ימים וצאו להתאווררות בחיק הטבע. זו בטוח תחסיר לכם את הכוחות שאבדו לכם ותביא אתה קצת שקט נפשי וגופני. המלצות לטיולים בארץ ולמגוון אטרקציות תמצאו באתר שביל

4.      חופשה בצימר. חופשה גלילית כיפית היא בדיוק מה שהגוף שלכם צריך עכשיו כדי להשתחרר. תוכלו להתארח במגוון צימרים בצפון הארץ, שישמחו לארח אתכם לבד, עם המשפחה או עם בן או בת הזוג. לא מעט צימרים רומנטיים קיימים בצפון וכדאי לכם לנסות אותם. החופשה תאפשר לכם לאכול בריא, לעשות פעילות גופנית כמו הליכה או שחייה בבריכת הצימר או סתם לנוח.

 

 

 

 

This site is best viewed at a 800x600 resolution with IE 4.0 and up
WebMaster "Ronkal